Pereiti prie turinio

Visi, besidomintys širdies ir kraujagyslių ligų prevencine programa, daugiau informacijos gali gauti iš savo šeimos gydytojo ar iš drauge su juo dirbančio slaugytojo. Pasiduoti geriamojo lašai, tik jeigu yra alerginė reakcija į augalinių ingredientų sudėtį.

Giedrė Ruzgaitė. Autosominių ir Y chromosomos STR žymenų genetinių rodiklių vertinimas Lietuvos populiacijoje teismo genetikos aspektais. Kaunas: VDU, Daiva Staradumskytė.

KU Sveikatos mokslų fakulteto mokslininkų išradimas gali sukelti proveržį gydant hipertenziją

Geriamojo ir atvirų vandens telkinių užterštumo mikroorganizmais tyrimas Kauno ir Marijampolės regione. Loreta Griciuvienė.

hipertenzija ir hepatitas C vaistai, skirti pirmojoje hipertenzijos stadijoje

Ūsūrinių šunų Nyctereutes procyonoides populiacijų genetinės struktūros formavimasis invazinėse teritorijose ir jų poveikis ekosistemoms. Eglė Galdikaitė-Brazienė. Ixodes erkių genetinė įvairovė Baltijos šalyse.

simptomų gydymas ir hipertenzijos prevencija Rekomenduojami gėrimai sergant hipertenzija

Sandra Andrušaitytė. Aplinkos veiksnių poveikis ikimokyklinio amžiaus vaikų alergijų rizikai.

Hipertenzijos gydymo metodų patentas

Indrė Lipatova. Blusų siphonaptera rūšinė įvairovė ir užsikrėtimas patogenais.

2 laipsnio hipertenzija ir diabetas hipertenzija 3 šaukštai. rizika 4

Lina Jocienė. Invazinių bitinės sprigės Impatiens glandulifera Royle populiacijų genetinė įvairovė. Irma Ražanskė. Svetimkraščių elninių genetinis poveikis vietinėms rūšims, įtaka bendrijų biologinei įvairovei ir stabilumui.

Receptas, kaip įveikti tyliąja žudike vadinamą ligą

Gintarė Skyrienė. Svetimkraščio žinduolio ondatros Ondatra Zibethicus paplitimas, genetinė įvairovė ir helmintai. Gediminas Balčius. Vidinių trihalometanų dozių, gaunamų iš buityje vartojamo vandens, ir kitų aplinkos veiksnių poveikis nepalankių nėštumo baigčių rizikai.

Violeta Kapustinskienė. Pašalinių vandens dezinfekcijos produktų — trihalometanų ekspozicijos įtaka įgimtų anomalijų rizikai.

Hipertenzijos patentai

Inga Bendokienė. Autotransporto keliamo triukšmo ekspozicijos įvertinimas ir jos ryšys su moterų hipertenzijos rizika. Audrius Dėdelė. Individualios ekspozicijos azoto dioksidu hipertenzijos patentai ir ryšio su nepalankiomis nėštumo baigtimis tyrimas Kauno mieste.

Pradurti hipertenzija. Galimos priežastys: širdies problema ar ne?

Asta Danilevičiūtė. Trihalometanų geriamajame vandenyje ir tabako dūmų įtaka nepalankioms nėštumo baigtims, esant Glutationo S-transferazės T1 ir M1 genetiniam polimorfizmui.

  • Ką daryti su hipertenzijos priepuoliu
  • Vaikų Ligoninė sort6 Hipertenzijos gydymo metodų patentas, Prancūzijoje įsteigta šios grupės patronuojančioji bendrovė, Laboratoires Servier SAS ir Servier Laboratories Ltd toliau — atskirai arba kartu — Servier arba ieškovėsapima pasaulinio lygio farmacijos bendroves.
  • Aukšto kraujospūdžio požymiai
  • Hipertenzijos gydymo metodų patentas Prancūzijoje įsteigta šios grupės patronuojančioji bendrovė, Laboratoires Servier SAS ir Servier Laboratories Ltd toliau — atskirai arba kartu — Servier arba ieškovėsapima pasaulinio lygio farmacijos bendroves.
  • EKG pokyčiai esant hipertenzijai
  • Browsing DSpace | LSMU DSpace/CRIS
  • Hipertenzijos gydymo metodų patentas Search: Medicinos fakultetas / Faculty of Medicine
  • Nuo hipertenzijos ir 150 ligų

Brigita Paulavičiūtė. Molekulinių žymenų panaudojimas Tischeriidae Lepidoptera: Gelechioidea drugių biocheminėje sistematikoje.

Hipertenzijos gydymo metodų patentas,

Judita Žukauskienė. Paprastosios spanguolės Vaccinium oxycoccos L. DNR įvairovės ir fenolinių junginių uogose tyrimai.

hipertenzija perša širdį dieta sergant hipertenzija ir insultu

Jana Radzijevskaja. Erkių pernešamų patogenų Borrelia burgdorferi sensu lato ir Anaplasma phagocytophilum rezervuarinių šeimininkų ir vektorių nustatymas Lietuvoje ir Norvegijoje. Vaida Tubelytė-Kirdienė.

„AstraZeneca“ parduoda teises į vaistus nuo hipertenzijos; Baigia sandorį dėl alergijos

Naminių vištinių paukščių baltyminių sistemų įvairovė ir jos ryšys su paukščių produktyvumu. Hipertenzijos patentai Ambrasienė. Erkių Ixodes ricinus L.